Medicenter Clinic

Being in control of your life and having realistic expectations about your day-to-day challenges are the keys to stress management.

— Josh Billings
 • 2702 Memory Lane Chicago, IL 60605

  Please remember we care about your privacy.

 • CONTACT US
 • In Case of Emergency Call (510) 210-5225

  Please remember we care about your privacy.

 • CONTACT US

Meme Küçültme

Estetik Cerrahi : Erkek /kadın : Kim ne ameliyatı oluyor?

Son dönemdeki eğilimler gösteriyor ki, daha güzel görünmek, toplumun karşısına daha büyük bir özgüvenle çıkmak isteyenler sadece toplum tarafından tanınmış ünlü kişiler, sanatçılar ve zenginler değil. Artık ev hanımları, öğrenciler ve erkekler de, hemen hemen her meslek grubu ve her kesimden insanlar estetik yaptırıyor. Toplumun refah ve eğitim düzeyi arttıkça, buna paralel olarak estetik cerrahiye de talep büyüyor.

Türkiye’de en sık yapılan estetik ameliyat burun estetiği ameliyatıdır. Bu estetik girişim çoğunlukla burundan hava alma problemi olan hastalarda beraberce yapılmaktadır. İkinci sırada liposuction geliyor. Üçüncü sırada silikonla meme büyütme, dördüncü sırada meme küçültme ve dikleştirme, beşinci sırada da gözkapağı estetiği var. Bundan başka karın germe, yüz gençleştirme, boyun germe ve bacak germe ameliyatları geliyor. Son yıllarda yağ doldurma yöntemiyle çarpık bacaklar düzeltiliyor.

Erkeklerde burun estetiğinden sonra en çok karın bölgesindeki aşırı yağ birikimini aldırma ve gözkapağı estetiği konusunda talep var. Tüm hastalarımız arasında erkeklerin oranı yüzde 10-15 civarında. Erkekler de, kadınlar gibi en çok burun ve gözkapağı ameliyatları ile ‘yağ aldırma operasyonu’ olarak bilinen ‘liposuction’a rağbet ediyor. Saç ekimi ve kepçe kulak operasyonları da erkeklere özel yapılan operasyonlardan bazıları. Son yıllarda genç erkeklerde daha sık görülmeye başlayan Jinekomasti bir diğer sık yapılan estetik ameliyattır. Erkek memesinin büyümesi Jinekomasti olarak isimlendirilmektedir.

Terminal service

Since its founding we become an integral part of the city, advancing our mission of providing access to compassionate care to our communities. Today patients find care that combines world-class medicine with compassion. Since its founding we become an integral part of the city, advancing our mission of providing access to compassionate care.

Novelty premium

Since its founding we become an integral part of the city, advancing our mission of providing access to compassionate care to our communities. Today patients find care that combines world-class medicine with compassion.

 • Deri Tümörleri İle İlgili Sendromlar

  Deri tümörlerinin bazı sendromlarla yakın ilişkisi vardır. Bu sendromların bazıları tümöre zemin hazırlarken bazılarında tümor sendromun bir parçasıdır. 

 • Generics strategies

  Donec ipsum diam, pretium mollis dapibus risus. Nullam dolor nibh pulvinar at interdum eget.

 • Pressure guidelines

  Donec ipsum diam, pretium mollis dapibus risus. Nullam dolor nibh pulvinar at interdum eget.

 • Wound healing genes

  Donec ipsum diam, pretium mollis dapibus risus. Nullam dolor nibh pulvinar at interdum eget.

Medical Walk-in Process

No Appointment Needed

Patients do not have to plan out when they come in. Simply walk in and you’ll seen.

Licensed Professionals

Urgent care physicians and nurses offer high-quality care. They are licensed and recognized.

Cost Effective

The cost charged at an immediate care clinic is generally less than a cost charged at a hospital ER.

Please call (510) 210-5225

Or contact us via email form below

We will contact you within one business day.